Завдання


              Ми вирушаємо у подорож до світу логіки та інтуїції потягом. А для того, щоб не сумувати дорогою маєте перше завдання.
Завдання 1.
Як записати розв'язок рівняння х2=3? У якому році було видано книгу, де вперше з'явилося сучасне позначення коренів даного рівняння та хто її автор? За правильне виконання завдання1 Ви отримаєте 5 балів.
         
               Напевно ви вже здогадалися, що ми вирушили до країни "Квадратні корені". Виконуючи перше завдання, ви познайомилися з поняттям квадратий корінь та історією появи його позначення.  Квадратні корені з чисел вавилонські математики вміли добувати ще в 4 тис. років тому. Вони склали таблицю квадратів багатьох натуральних чисел і, користуючись нею, знаходили квадратні корені з чисел, які були в цій таблиці. Якщо число т не було точним квадратом натурального числа, то вони шукали найближче наближене значення а квадратного кореня з т, подавали число т у вигляді т=а2+b і застосовували правило : квадратний корінь з (а2+b) наближено дорівнює а+(b/(2a))


Завдання 2. Знайдіть відео за допомогою відео сервіса http://www.youtube.com/ , в якому розповідається про властивості мешканців країни, у яку ми потрапили та,  переглянувши відео і хмари слів, сформулюйте дві властивості.(потрібно вказати адресу відео)
              Яку ще властивість Ви знаєте? За правильне виконання завдання2 Ви отримаєте 10 балів.
             
 Завдання 3. Розв'язуючи перше рівняння, Ви отримали корені -  ірраціональні числа. Ці числа  можна обчислити наближено. Переглянувши відеоролик,  створіть карту знань за допомогою сервісу http://bubbl.us/  і наведіть приклади (по п'ять чисел) до кожного блоку. За правильне виконання завдання3 Ви отримаєте 7 балів.
           

Завдання 4.  За допомогою відео сервісу http://www.youtube.com/ знайдіть відеоролик, у якому розповідають про звільнення від ірраціональності в знаменнику дробу.(потрібно вказати адресу відео) Запишіть як автор називає вираз на який треба помножити при звільненні від ірраціональності в знаменнику дробу. А як зазвичай називають такі вирази? За правильне виконання завдання4 Ви отримаєте 8 балів.

            Саме це слово чарівним чином перенесе Вас додому.




Комментариев нет:

Отправить комментарий